Auction 64-part II Part 10
Aug 25, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 452:
Caltagirone vaso ad anfora in maiolica dipinta sec.XIX
€100 - €150
Auction house commission: 25%