LOT 589:
מיכאל אייזמן, ליטוגרפיה צבעונית, חתומה וממוספרת . לא ממוסגרת, מידות: 51X67 ס"מ.
$
VIEW
Sold for:
$10
LOT 590:
$
VIEW
Sold for:
$10
LOT 591:
$
VIEW
Sold for:
$15
LOT 593:
$
VIEW
Sold for:
$15
LOT 594:
$
VIEW
Sold for:
$10
LOT 595:
מיכאל מטוסביץ - נחלת בנימין, ליטוגרפיה, חתום וממוספר. 39X32 סמ
$
VIEW
LOT 596:
$
VIEW
LOT 597:
$
VIEW
LOT 598:
Yelena Kabishcer - Akko port 48 x 34cm In wooden frame.
$
VIEW
LOT 599:
מריו - דו קרב 1978, אקוורל על נייר. לא ממוסגר, 57 ס"מ רוחב על 43 ס"מ אורך.
$
VIEW
LOT 600:
Mario: Women, 1978. Aquarelle on paper. 58 cm width x 44 cm length Not framed.
$
VIEW
Sold for:
$10
LOT 602:
$
VIEW
LOT 603:
לריסה הלר-ליטוגרפיה חתומה וממוספרת, 9/500, לא ממוסגרת. 42X51 סמ
$
VIEW
Sold for:
$20
LOT 604:
יוסל ברגנר ליטוגרפיה " פרפר ועששיות בנוף ", חתומה וממוספרת 58/200
$
VIEW
Sold for:
$40
LOT 605:
$
35
VIEW
LOT 606:
צייר לא מזוהה-אקוורל, כנרת/ ממוסגר.
$
VIEW
Sold for:
$10
LOT 607:
$
VIEW
Sold for:
$50
LOT 608:
טבעת כסף עם זרקונים סביבות 1900-20 מצב שמור וטוב. חתום 925 +אמן. 5 גרם
$
VIEW
Sold for:
$550
LOT 609:
Gold pendant, 18k with diamonds, 36 points (Old Cut). Crab design. 18 grams 2.5 x 3.5cm Beautiful artistry. Marked.
$
VIEW
I would like to get notifications from MDLD Auction House about new auctions