LOT 8:
"Santa Úrsula"
Sold for: €300
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only
"Santa Úrsula"
Escuela Española, S.XVII "Santa Úrsula" Óleo sobre cobre 20,5 x 15,5 cm 150 - 300 €