Auction 125
By Aste Palatina
Mar 7, 2024
Via Teodoro Monticelli 27. 00197 Roma – Italy

LOT 2:

PITTORE DEL XVII SECOLO, San Paolo

Sold for: €90
90
€150 - €300
Buyer's Premium: 29% More details
07/03/2024 at Aste Palatina

Olio su tela, 55x40 cm
Con cornice