Auction 64-part II Part 4
Aug 19, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 339:
olio su tela raff.soggetto religioso sec.XVIII
Sold for: €385
€200 - €300
Auction house commission: 25%