Auction 70 Part 4
AUGUST 2021 TIMED AUCTION
Aug 11, 2021
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
View demo
LOT 41:
Caltagirone figura in maiolica firmata cm.x h. 44 |
€100 - €150
Buyer's Premium: 20%