EUROPEAN ART AND DECORATIVE ARTS
Oct 28, 2021
Avda. Menendez Pidal, 13 Pl. Bj, 46009, Valencia, España., Spain
Terms of sale
View demo
LOT 292:
Antonio Peyró (1882-1954) "Fallera"
60
Buyer's Premium: 23%
VAT: 21% On commission only
Cerámica esmaltada. Firmada A. Peyró.
Medidas: 14 cm