Auction 59 Part 2
Feb 20, 2019
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

לתשומת לב המעוניינים להשתתף:

  • ​עלויות שילוח הפריטים מחוץ לפורטוגל יהיו באחריות הקונים, יתווספו לסכום הזכייה וישולמו ע"י הזוכים.
  • במידה ויחולו עלויות מס בגין יבוא הפריטים לישראל, אזי הם יהיו באחריות הקונים וישולמו על ידם.
  • ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון 351-217-960-678

LOT 519:

Cigarreira com isqueiro

€10
Auction house commission: 21%
VAT: On commission only

metal, monogramado, séc. XX, marcado THORENS, n. de série 462811, faltas e defeitos, mecanismo a necessitar de revisão. Dim. - 8,5 x 11,5 cm