LOT 29:
"Environs de Villareal"
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only
"Environs de Villareal"
Escuela Francesa, S.XIX "Environs de Villareal" Litografía coloreada 24,6 x 33 cm 50 - 100 €