LOT 30:
"Foire de Village"
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only
"Foire de Village"
Escuela Francesa, S.XIX "Foire de Village" Pareja de grabados coloreados 38 x 28,5 cm 50 - 100 €