Auction 21JLA
SUMMER ART AUCTION
Jul 28, 2021
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain)
Terms of sale
View demo
LOT 7:
MONJES, ESCUELA ALEMANA, S.XIXÓleo sobre tabla de 87 x 67cm.
Auction house commission: 21%